İslami Sohbet Odaları

sohbet-islamiİslami Sohbet Odaları, İslam dinimize uygun olarak, sohbetler yapılan chat odalarının genel adı olarak bilinir. Fiziksel ve coğrafik sebeplerden ötürü bir araya gelme imkanı bulamayan din kardeşlerimizi, bir odak noktada birleştirme amaçlı olarak yayınlanan Kalbsesi.Net ile bu imkan elimizden geldiğince sağlanmaktadır. Din gibi hepimizi yakından ilgilendiren hassas bir konuda, islami sohbetler ederek, bilmediklerimizi sorarak, bildiklerimizi başkalarına aktararak, aynı zamanda karşılıklı olarak İslami bilgi paylaşımlarının zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Fakat toplum yapımıza baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir. Maalesef çok nadiren de olsa bazen, bu İslami Sohbet Odaları içerisine farklı arayışlar için karışıp, etik olmayan emeller için gayret gösteren katılımcılarımız da olmakta. Gerçi biz site yönetimi olarak kesinlikle bu tür tatsız olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz.

Değerli dostlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan, lütfen kendinizi sakınınız. Bilindiği gibi, yapılan hiçbir şey, hiçbir zaman gizli kalmaz. Attığımız her adımın, ağzımızdan çıkan her sözün hesabını gerek ahirette, gerek dünyada vermekle yükümlüyüz.Farklı arayışlar ve gayeler uğruna islami sohbet sitesine girip, ortamı kirletmeye kimsenin hakkı yoktur. Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde karışmıyoruz, fakat genel sohbet odasında bazı kelimelerin kullanımı filtrelenmektedir. O yüzden bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Böyle durumlar ister istemez bizi de üzmektedir.

Bizler, İslam dinine inanmış ve iman etmiş herkesin iyi birer insan, topluma faydalı, edebe ve adaba dikkat eden güzel bir mümin olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu amaç için İslami Sohbet Odasını oluşturduk ve yıllardır bu şekilde bir sohbet hizmeti veriyoruz. Sizi de, sohbete ve dini paylaşımlar yapmaya bekler, hayırlı sohbetler dileriz.

 

@Kalbsesi.Com – İslami  Sohbet, İslami Chat, İslami  Sohbet Sitesi, İslami  Sohbet Siteleri, İslami Sohbet Odaları