İslami Chat

İslami Chat Odaları

islami-sohbet-chatHer çeşit sitenin barındığı internette,  çeşitli dillerde sayısız sohbet sitesi mevcut olup, ülkemizde de durum aynıdır. Bu sitelerin içinde, özellikle dini konulara meraklı olup, diğer kullanıcılar ile islami konularda sohbet etmek isteyen bay ve bayanların rağbet ettiği bir çok islami chat sitesi mevcuttur. Sitemiz kalbsesi.net bu sitelerden biri olup, kurulduğu günden bu yana ağırlıklı olarak islami sohbet chat hizmeti sunmaktadır.

İslami konularda sohbet ederken, sohbet arkadaşlarına çok dikkat etmek gerekir. Maalesef günümüzde kuzu postuna bürünmüş kurtlardan geçilmiyor. Bu tip insanların, hayatımızın her alanına nasıl sızdıklarını, insanlara karşı nasıl zalim olabildiklerini geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişimi sırasında gördük ve  şahit olduk. İslami Sohbet adı altında, insanların beyinlerinin nasıl yıkandığını ve bu şekilde robotlaştırılan insanlara neler yaptırdıklarını tüm ülke  olarak bizzat izledik. Belki de bu yaşananların sebep olduğu kuşku hali (paranoya) ile diyoruz ki, sohbet arkadaşlarınıza dikkat edin. İslami Chat yapalım derken  kötü niyetli insanların oyunlarına alet olmayın.

İslami Chat Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle islami sohbetlere ve islami konularda çeşitli bilgi paylaşımlarına meraklı olan genç kardeşlerimize bu konuda çok uyanık olmalarını, tatlı dile, etkileyici konuşmalara kanmamalarını tavsiye  ediyoruz. Unutmayın ki; karşıdakinin anlamaması için “zehir en iyi, balın içinde verilir.” İslami Chat Odaları içinde, başka dinlerin mensubu olup, islami sohbet kullanıcısı görünümünde misyonerlik faaliyeti yürütenler de olabilir. Özellikle islami bilgi paylaşımları sırasında kasıtlı olarak bilgi kirliliği yaratıp, kalbinizi İslam’a karşı soğutmak isteyebilirler. Bu yüzden İslami Çet yaparken dikkatli olmanızı öneriyor, hayırlı sohbetler  diliyoruz.